Sleep Genius Baby

Çocuk yetiştirme uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99 TL
  • Boyut 17.7 MB
  • Version 1.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Sleep Genius, LLC
Bilimsel olarak geliştirilmiş ve profesyonelce üretilmiş olan Sleep Genius Baby uygulaması, bebeğinizin uyku ve nörolojik gelişimine katkı sağlamaktadır.

Tek bebek uyku uygulaması olan Sleep Genius Baby; bebeğiniz için en iyi özellikleri sizlere sunmaktadır. Çocuğunuzun gelişim ve uyku düzeninde müzik ve sesin etkileri üzerine yapılan pek çok araştırmanın ardından uzmanlar tarafından geliştirilen Sleep Genius Baby, en verimli uygulamalardandır.

Müzik unsurları ile çocuğunuzun uyku, ruh hali, duygu, öğrenme ve dil gibi pek çok beyin fonksiyonun gelişimine katkı sağlayan bu uygulama, müzik programının sakinleştirici özelliğinin bebeğinizin üzerindeki etkilerini gözlemlemenize de olanak tanır.  

Sleep Genius Baby, çocuğunuzun daha hızlı bir şekilde uykuya dalmasını ve daha derin bir şekilde uyumasını sağlayan en popüler uygulamadır! Bebeğinizin hızla gelişen beynini besleyen bu uygulama, müzik unsurları ile bebeğinizin doğal bir uyku geçirmesini sağlamaktadır.

Tam spektrumlu bir müzikle oluşturulan bu uygulama, bebeğinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar. Sizde Sleep Genius Baby uygulamasını cihazınıza yükleyin, bebeğinizin rahat bir uyku geçirmesini sağlayın!

 

Sleep Genius Baby indir
DİĞER SÜRÜMLER